שתף אותנו...
FacebookTwitter

 

אלינור רבי

סטודיו לשמלות 
כלה וערב
בהזמנה אישית
052-6777711
 

טאבון לאירועים

כשמארגנים אירוע, נדרשות לא מעט הכנות. השאיפה הברורה של כל מארגן היא ליצור אירוע חד פעמי לאורחים, ורצוי כזה שייחרט בזיכרון שלהם למשך שנים רבות. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא באמצעות אטרקציות מסוגים שונים לאירועים, ורצוי כאלה קולינריות. ובהקשר הזה, טאבון לאירועים מהווה פתרון מצוין.

אז למה לבחור טאבון?

לא קשה למצוא סיבות לפופולאריות של טאבון לאירועים בשנים האחרונות. כשמתבוננים על המאכלים המוכנים באמצעותו, גם מבינים מדוע: פיצות, פוקאצ'ות ופיתות דרוזיות, למשל, נפוצות בכל סוג של אירוע, ומתאימות לכל קהל יעד. כאשר אלה מוכנים במקום, מובטח שהם יהיו הטריים והחמים ביותר, מה שמשדרג את הטעם שלהם ביותר מדרגה אחת.

חשוב לתת את הדעת על כך שטאבון לאירועים מהווה אטרקציה לכל דבר ועניין – ויעיד על כך התור המשתרך בכל אירוע הכולל אותו. כאן, זה הרבה יותר ממאכל מוכן שמוגש לשולחנם של האורחים: תחת זאת, הם צופים במאכל נאפה לנגד עיניהם, ויכולים אף להתאים אותו לטעם האישי שלהם. הבחירה אפשרית בין סוגים שונים של רטבים, ובכל תוספת אפשרית שניתן להעלות על הדעת: זיתים, תירס, פטריות, בצל וכן הלאה.

אירוע כחוויה קולינריות

כשאנחנו מבקרים בחתונה, למשל, אחד הזיכרונות המרכזיים שלנו – לטובה או לרעה- נוגע לאוכל המוגש בה. כיום, הדרישות של האורחים גבוהות, ואיכות המאכלים המוגשים לשולחנו משפיעים תמיד על התרשמותם מהאירוע. כאשר בוחרים בטאבון לאירועים, מתקרבים בצעדי ענק לעבר החוויה הקולינרית בה מעוניינים. ועדיין, רבים ממליצים להרחיב את המבחר עבור האורחים, ולהוסיף אפשרויות אחרות, לצד מאפי הטאבון.

דוכני מזון מהווים פתרון מצוין לכך. ניתן למנות עשרות סוגים של דוכנים, אותם נדרש להתאים למאפיינים של קהל היעד. דוכני מזון למסיבות בר או בת מצווה, למשל, צריכים לכלול מאכלים שמדברים לקיבתם של הילדים. כך, ניתן להוסיף גם דוכני נקניקיות או המבוגרים, דוכני שוקולד (מפלים, מזרקים, קינוחים), דוכני פופקורן וצמר גפן מתוק – וזה ממש על קצה המזלג.

דוכנים אלה כוללים בתוכם גם יתרונות רבים אחרים, כשאחד המרכזיים שבהם הוא השמירה על לוח הזמנים של האירוע. באמצעות דוכני מזון, יכול כל אורח לגשת לדוכן בזמן שהוא מוצא לנכון. ובזמן הזה, חבריו יכולים לרקוד, או לקחת חלק בהפעלות שונות שבוודאי יהיו חלק מהאירוע.

אז איך מתחילים?

התרשמתם שאתם מעוניינים בטאבון לאירוע שלכם? רוצים לשלב בו אטרקציות קולינריות אחרות? המפתח לכל אלה מתחיל בפניה לגורם מקצועי באמת הבקיא בתחום. "החברה לאירועים" הפועלת בתחום למעלה מעשור, נחשבת לאחד השחקנים המרכזיים בשדה משחק זה.

החברה לאירועים מציעה טאבון נייד לאירועים ודוכני מזון מכל סוג, כמו גם השכרה של מערכות תאורה והגברה, פינות ישיבה וציוד אחר לאירועים. היא דואגת גם להיבט המוזיקלי של האירועים, וזאת באמצעות תקליטנים מקצועיים. אנשי החברה מעניקים ייעוץ מלא על תכנון והפקת האירוע, פועל יוצא של מאות האירועים אשר לקחו חלק בהפקתם, ובהצלחתם.

קו מפריד
לייבסיטי - בניית אתרים