שתף אותנו...
FacebookTwitter

 

אלינור רבי

סטודיו לשמלות 
כלה וערב
בהזמנה אישית
052-6777711
 

דוכני מזון לילדים

מתכננים מסיבת יום הולדת לילד? ברור כי עליכם לחשוב על לא מעט אטרקציות, שירכיבו את לוח הזמנים של האירוע, וכמו שאתם בוודאי מבינים,להיבט הקולינרי יש תפקיד משמעותי. באמצעות דוכני מזון לילדים ניתן לספק לחוגגים הצעירים אוכל איכותי המותאם להם אישית, דבר שמשדרג את החוויה שלהם מהאירוע כולו.

אז למה להוסיף דוכני מזון?

לא קשה למצוא סיבות בגינן דוכני מזון לילדים הפכו למרכיב מרכזי באירועים רבים המיועדים לאוכלוסיה הצעירה, בין אם ימי הולדת, בר או בת מצווה או כל אירוע אחר. סיבה עיקרית לכך היא שנדרש, מן הסתם, לדאוג לתזונה של הילדים המגיעים לאירוע למספר שעות, ומוציאים בו אנרגיה רב. דוכני המזון מאפשרים לשמור אותם שבעים, ורגועים.

אין להתעלם מהעובדה כי דוכני המזון מהווים אטרקציה לכל דבר ועניין. הילדים נהנים לראות כיצד המזון מוכן, והצריכה שלו הופכת למהנה אף היא. להלן סריקה קצרה על הסוגים הנפוצים כיום של דוכני מזון לילדים.

האפשרויות הנפוצות

על מנת לגרום לכך שדוכני המזון ימשכו אליהם ילדים, ברור שנדרש לחשוב על סוג המזון שמוגש: עם כל הכבוד, דוכני סושי, למשל, ידברו פחות אל בני הדור הצעיר. לעומת זאת, דוכן נקניקיות לאירועים צפוי לדבר גם לדבר. זהו דוכן קלאסי, אהוב על ילדים ומבוגרים כאחד. כי מי יכול לסרב לנקניקיה טעימה בלחמניה טריה, קטשופ, חרדל וכרוב?

דוכן מזון אחר המתאים לאירועים עם ילדים הוא דוכן פופקורן. כאן, ניתן לבחור לרוב בהשכרה של מכונת פופקורן, ורכישה של שק גרעיני תירס: הילדים ישמחו בוודאי להתנסות בחוויה. גם דוכן צמר גפן מתוק, המבוסס על מכונת סוכר, אהוב על ילדים בכל גיל, כמו גם דוכני הברד למיניהם.

לבסוף, לא ניתן להוציא מהתמונה דוכני מזון שנחשבים להיות ה"חברים" הטובים של כל ילד – שוקולד, כמובן. אפשרות מעניינת ביותר היא מפל שוקולד, המבוסס על אחד מהסוגים הנפוצים של שוקולד: חלב, לבן, מריר ועוד. חווית הטבילה של השיפוד במפל, מהנה מאד לילדים, ומאפשרת שילוב של השוקולד עם פירות, סוכריות ועוד מיני תוספות מפנקות. המעוניינים לגוון עוד יותר את החוויה, יכולים לבחור גם בדוכן מזרקות שוקולד, דוכני שוקולד וסוכריות גומי – והרשימה עוד ארוכה.

על החברה לאירועים

אין ספק כי מי שקרא את כל הסיבות שציינו עד כה, מבין מיד כי ההמלצה הברורה לכל הורה היא לשקול הוספה של מספר דוכני מזון לילדים, הכל על פי מספר המוזמנים וההעדפות של הילד, כמובן. "החברה לאירועים", אחת המובילות בישראל בתחומה, מציעה את כל דוכני המזון שהוזכרו מעלה, ועוד רבים אחרים לבחירתכם. בנוסף, החברה מספקת ומתפעלת שירותים חשובים אחרים המיועדים לאירועים, ובכלל זה קייטרינג חלבי בופה, תקליטנים, ציוד הגברה ותאורה, פינות ישיבה אלטרנטיביות – והרשימה עוד ארוכה. למעוניינים לתפעל חלק מהעמדות האלה באופן עצמאי, מציעה החברה לאירועים הדרכה מקיפה.

קו מפריד
לייבסיטי - בניית אתרים