שתף אותנו...
FacebookTwitter

 

אלינור רבי

סטודיו לשמלות 
כלה וערב
בהזמנה אישית
052-6777711
 

דוכני מזון להשכרה

עובדה אשר בלתי ניתנת לערעור היא שכל אירוע נמדד בסופו של יום על פי הכיבוד שהוגש בו. לא משנה אם מדובר בחתונה, בר מצווה או יום הולדת "רגילה", הדבר הראשון והאחרון שאנשים יזכרו הוא האוכל שהוגש באירוע. על מנת לעמוד במשימה בהצלחה, ורצוי בהצלחה יתרה ולמנוע מעצמכם את הטרחה, העלות וכמובן את "כאב הראש" הלא קטן הכרוך בלהאכיל את קהל האורחים באירוע, הפתרון הוא דוכני מזון להשכרה. מהם היתרונות בהשכרת דוכני מזון והאם עדיף לתפעל את דוכן המזון לבד או באמצעות מפעיל? כל התשובות והפרטים במאמר שלפניכם.

יתרונות השכרת דוכני מזון לכל אירוע

לשכירת דוכן מזון כחלק מחגיגות יום ההולדת או כל אירוע אחר יש לא מעט יתרונות, שימו לב לדגשים הבאים:

  • חיסכון בעלויות הכוללות – תחשבו על זה רגע, אם מדובר במסיבת הפתעה למשל או סתם מסיבת יום הולדת לאדם עם לא מעט חברים ובני משפחה, העלות ברכישת הכיבוד והשתייה עולות באופן ניכר על עלות שכירת דוכני מזון וזאת מבלי לציין את משך ההכנה.
  • חיסכון בלחצים וכאבי ראש מיותרים – גם כך ארגון והפקת חגיגות יום הולדת גובות מאתנו לא מעט אנרגיות וגם לא מעט לחצים וכאבי ראש. שכירת דוכן מזון פותר אותנו מהפרט החשוב ביותר להצלחת האירוע והוא כמובן המזון והכיבוד שיוגש לאורחים.
  • מגוון רחב של מאכלים – יתרון משמעותי נוסף לטובת הצבת דוכני מזון באירוע הוא שניתן לבחור שני סוגים או יותר של דוכנים וכך ל"כסות" את טעמם של האורחים הבררניים ביותר. למשל דוכני מזון לילדים הכוללים דוכן נקניקיה בלחמנייה ודוכן מזרקת שוקולד, מובטח שאף ילד לא יישאר אדיש לריחות ולמראה.
  • דוכן מזון כאטרקציה מרכזית – לא מעט מתכנני מסיבות יום הולדת, לרוב הורי החוגגים הצעירים "שוברים את הראש" ומנסים למצוא אטרקציה הולמת ומקורית או מפעיל למסיבה. הצבת דוכן המזון מהווה אטרקציה כשלעצמה במהלך המסיבה וזאת לצד אספקה סדירה של מזון וכיבוד לאורך כל האירוע.
  • דוכני מזון הם חלק מהאירוע – כלומר אין צורך להגדיר זמן מיוחד עבור הכיבוד וכך להפסיק את חגיגות יום ההולדת, אלא שהמסיבה מתנהלת במקביל לדוכן האוכל וכך מי שמעוניין לרקוד, רוקד ומי שמעוניין לאכול פשוט מתכבד.

האם עדיף לתפעל את דוכן המזון לבד או באמצעות מפעיל?

התשובה לשאלה תלויה אך ורק בכם, ביכולתכם וברצונכם. כלומר, האם אתם מעדיפים לעמוד מאחורי דוכני המזון ולתפעל אותם בעצמכם או להיות חלק מחגיגות יום ההולדת באופן שוטף. למשל כאשר שוכרים דוכני מזון לבר מצווה, סביר להניח שהורי הילד או בני משפחתו הקרובים ירצו להיות חלק מהאירוע ולא לעמוד בכל מהלך החגיגות מאחורי דוכני המזון. כך או כך, במידה ותרצו לתפעל את העמדות, תמיד תוכלו לקבל הדרכה מקיפה מאת החברה ממנה שכרתם את דוכני המזון.

קו מפריד
לייבסיטי - בניית אתרים