שתף אותנו...
FacebookTwitter

 

אלינור רבי

סטודיו לשמלות 
כלה וערב
בהזמנה אישית
052-6777711
 

דוכני מזון לבר מצווה

מסיבות הבר מצווה של היום לא דומות בעליל למסיבות הבר מצווה של פעם. אם בעבר חתן הבר מצווה עמד חנוט בחליפה ועניבה אל מול קהל האורחים אשר כללו את בני המשפחה והחברים, והודה לכל אחד מהם בנפרד מעל מנורה ענקית והדלקת נר תודה בנפרד. מעין טקס שדמה להדלקת המשואות בהר הרצל, הכיבוד שהוגש היה על טהרת הבורקס ברוטב פטריות והדי ג'י חילק קסטות לכל דורש.

היום המצב שונה בתכלית. אומנם חלק מאירועי בר המצווה עדיין מתקיימים באולמות או בגני אירועים למיניהם, אך בזה נגמר הדמיון בין העבר להווה. הדבר החם הבא בתחום האירועים בכלל ובחגיגות בר המצווה בפרט הם דוכני מזון לילדים. כל הפרטים במאמר שלפניכם.

דוכני מזון לבר מצווה או הקלות בה ניתן לשדרג את האירוע

כאמור, תמו הימים בהם הילדים היו אומרים "אמן" ומוזגים בקבוק שמפניה שלם אל תוך מגדל כוסות קריסטל אשר היווה את האטרקציה העיקרית באירוע. היום המצב הרבה יותר מורכב ולילדים יש דרישות בנוגע לאירוע וסטנדרטים לעמוד בהם. מאידך, מכיוון שמדובר באירוע לכבוד הפיכתו של הילד לנער, מומלץ בחום לתת לבקשותיו מקום.

הדרך הקלה ואף הזולה ביותר לשדרג את אירוע הבר מצווה ולשמח את החתן וחבריו לכיתה היא באמצעות דוכני מזון אשר לא יספקו רק מזון טעים, מגרה ומשביע אלא יהווה גם אטרקציה לא קטנה עבור קהל האורחים ומעבר לכך, הצבת דוכני מזון לא יפריע להתנהלות השוטפת של חגיגות בר המצווה, מי שמעוניין ייגש לאכול ומי שמעוניין ייגש לרקוד. לרוב, התור לדוכני המזון "מנצחים" את התור לרחבת הריקודים. כעת כל שנותר הוא לבחור את סוג דוכני המזון שיוגשו במהלך האירוע.

אילו סוגי דוכני מזון מתאימים לבר מצווה?

יש לא מעט סוגי דוכני מזון אשר יתאימו לא רק לילדים המוזמנים אלא גם לאורחים היותר מבוגרים. שימו לב למבחר הבא:

  • דוכן נקניקיות לאירועים – ברור מאליו שרוב הילדים בני ה- 13 יעדיפו לאכול נקניקיה בלחמנייה על פני ביף בורגיניון כבד. ומצד שני יש לא מעט מבוגרים אשר לא יעמדו בפיתוי של נקניקיה בלחמנייה טרייה המוגשת לצד קטשופ, חרדל וכרוב כבוש. כך שמדובר במצב של win win.
  • דוכן בר מיני המבורגר – אין דרך טובה יותר לכבוש את לבבם וכמובן את קיבתם של חבורת נערים ונערות בני 12-13 אלא באמצעות דוכן המבורגר איכותי בלחמנייה טרייה ושאר תוספות לצד צ'יפס חם.

ובמנות האחרונות:

  • דוכן וופל בלגי – אחד הקינוחים המוצלחים ביותר המשלבים מתוק עם מתוק ועוד קצת מתוק. וופל בלגי עם שוקולד נוטלה, פירות, גלידה וקצפת וכל מילה נוספת היא מיותרת.
  • דוכן מפל שוקולד – דמיינו מפל שוקולד חלב, לבן או מריר ואינספור ילדים (ומבוגרים) מנסים לטבול שיפודי פירות או סוכריות בתוכו. הצלחת האירוע מובטחת!
קו מפריד
לייבסיטי - בניית אתרים