שתף אותנו...
FacebookTwitter

 

אלינור רבי

סטודיו לשמלות 
כלה וערב
בהזמנה אישית
052-6777711
 

דוכן נקניקיות לאירועים

אוהבים נקניקיות? אם תפנו את השאלה הזו לילד שלכם, התשובה שלו חייבת להיות חיובית. אין ילד שלא אוהב לאכול נקניקיה, רצוי בלחמנייה, וכמובן עם כל התוספות הנדרשות. במידה ואתם מארגנים אירוע הכולל בתוכו ילדים, רצוי מאד שתשקלו הצבה של דוכן נקניקיות לאירועים.

כך הנקניקיות נכנסות לתמונה

נקניקיות, באופן כמעט מסורתי, תופסות מקום של כבוד בכל רשימה של דוכני מזון, ובצדק גמור. בראש ובראשונה, זהו מאכל טעים, האהוב על מבוגרים – אך בעיקר על ילדים. כשהנקניקייה מגיעה עם לחמנייה טרייה, ובתוספות אהובות דוגמת קטשופ, חרדל או כרוב כבוש, החוויה לחיך מובטחת.

עם השנים, הפכו הנקניקיות לנחלתם של אירועים רבים הכוללים בתוכם ילדים, לרבות ימי הולדת, בר או בת מצווה וכן הלאה. באירועים אלה, תמיד ניתן למצוא תור ארוך של ילדים המחכים לנקניקיה המיוחלת. יש לכך המון סיבות נוספות: מעבר לטעם, הנקניקייה נחשבת למשביעה, ומאפשרת לילדים לשמור על מרצם, במיוחד כשהם פעלתניים במיוחד באירועים כאלו.

יתרון חשוב נוסף של דוכני מזון לאירועים, ובכלל זה נקניקיות, הוא שהם מאפשרים לשמור על לוח הזמנים של האירוע, בלי הפסקות "מאולצות" לאוכל. אורח המעוניין לאכול יכול לגשת לדוכן ומיד לקבל נקניקיה, בעוד אחרים יכולים להמשיך לרקוד, לשחק או לקחת חלק בכל פעילות אחרת. בכך גם משתדרגת החוויה של כל אורח, שעושה את מה שהוא רוצה באמת, בכל רגע נתון באירוע.

אפשר גם לשלב

יחד עם הנאמר מעלה, חשוב להדגיש כי דוכן נקניקיות לאירועים כשלעצמו לא תמיד מספיק. במסיבות רבות הכוללות ילדים, בעיקר אלה ההמוניות, נדרש, פעמים רבות, למצוא להם אפשרויות נוספות. כפי שיעידו רבים, אחד המפתחות העיקריים להצלחת אירוע הוא השילוב הקולינרי: במקרה הזה, דוכנים אחרים האהובים על הילדים הם דוכני פופקורן, צמר גפן מתוק, מפלי ומזרקי שוקולד, ברד – והרשימה עוד עצומה. וזה לא חייב להיות בצורה של דוכן, אגב: גם טאבון נייד לאירועים נפוץ מאד כיום, ולו מכיוון שהאורחים מתוודעים דרכו לאופן ההכנה של מאכלים טעימים במיוחד, ואת הילדים זה מרתק במיוחד.

הפתרונות של החברה לאירועים

מעוניינים בדוכני נקניקיות לאירוע שלכם? ברור שעליכם לתת את הדעת על טיבו של הגורם שעומד מאחורי הדוכנים. כאשר המדובר הוא בחברה לאירועים, שדרוג האירוע מובטח למעשה. חברה זו פועלת למעלה מעשור בתחום האירועים בישראל, ונחשבת לאחת המובילות בו.

החברה לאירועים מציעה את כל האטרקציות הנדרשות לצורך תכנון והפקת אירועי, ובכלל זה:

  • קייטרינג חלבי
  • תקליטנים
  • ציוד הגברה ותאורה
  • קריוקי
  • פינות ישיבה להשכרה

את האטרקציות האלה ניתן לתפעל באופן עצמאי על פי דרישה – דבר שמוזיל עוד יותר את העלויות, שגם כך הן נמוכות במיוחד. המעוניינים בתפעול זה, יכולים לעבור הדרכה מקיפה אצל אנשי החברה, שמעניקים ייעוץ גם על היבטים אחרים בתכנון, ובכלל זה התאמת האטרקציות לסוג האירוע, למספר האורחים וכן הלאה.

קו מפריד
לייבסיטי - בניית אתרים